Mercury Glass Pilsner Vase
| Dimensions | 5 x 24 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Bee Hive |
| Dimensions | 7"H X 3.5"W, 7.5"H X 3.5"W, 9.5"H X 3.75"W, 9.5"H X 4"W, 24"H X 5"W, 30"H X 6"W |
| Pkg | Single Item, Box of 4, Box of 6, Box of 8, Box of 12, Box of 16, Box of 24, Box of 48, Box of 96 |
Mercury Glass Bouquet Holders
| Dimensions | 4 x 9 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Sunset, Cane Glass, Clear Glass |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 4, Box of 12, Box of 18, Box of 24, Box of 36, Box of 48, Box of 72, Box of 96 |
Mercury Glass Urn Vases
| Dimensions | 8 x 29 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Bowl and Compote
| Dimensions | 8 x 7 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Molten earth, Gold Matt, Silver Matt |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 8, Box of 12, Box of 18, Box of 16, Box of 24, Box of 32, Box of 36, Box of 48, Box of 72 |
Mercury Glass Pedestal Bowl
| Dimensions | 7 x 5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Molten earth, Gold Matt, Silver Matt |
| Dimensions | |
| Pkg |
Glass Centerpiece Bowl
| Dimensions | 7.5 x 5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Sunset |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 8, Box of 18, Box of 16, Box of 32, Box of 36, Box of 72 |
Mercury Glass Fleur De Lis Votive Cup
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Sunset |
| Dimensions | |
| Pkg |
Decorative Mercury Glass Pedestal Bowl
| Dimensions | 5 x 5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Votive Candle Holders
| Dimensions | 2.25 x 2.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Sunset, Cane Glass, Mercury Red, Mercury Orange, Mercury Aqua, Burlap, Chevron, obsidian |
| Dimensions | |
| Pkg | Box of 6, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144, Box of 192, Box of 288 |
Hanging Glass Votive Candle Holders
| Dimensions | 2.5 x 3 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Silver, Glass Clear, Burlap Lace, Jute Lace, Iron Silver, Natural Burlap, Glass Crystal, Iron BLACK |
| Dimensions | 2.75"H X 2.75"W, 3"H X 2"W, 3"H X 2.5"W, 4"H X 2.25"W, 4"H X 2.5"W, 4"H X 2.75"W |
| Pkg | Box of 6, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144, Box of 192, Box of 288 |
Mercury Glass Votive Cup Candle Holders
| Dimensions | 2.75 x 3.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Glass Hurricane Globe with Peg
| Dimensions | 5 x 7 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | 3.5"H X 2"W, 3.5"H X 2.75"W, 4.5"H X 2.75"W, 6"H X 3"W, 7"H X 5"W |
| Pkg | Single Item, Box of 6, Box of 12, Box of 24, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144, Box of 192, Box of 288 |