Mercury Glass Bowl and Compote
| Dimensions | 8 x 7 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Molten earth, Gold Matt, Silver Matt |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 8, Box of 12, Box of 18, Box of 16, Box of 24, Box of 32, Box of 36, Box of 48, Box of 72 |
Mercury Glass Pedestal Bowl
| Dimensions | 7 x 5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Molten earth, Gold Matt, Silver Matt |
| Dimensions | |
| Pkg |
Glass Centerpiece Bowl
| Dimensions | 7.5 x 5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Sunset |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 8, Box of 18, Box of 16, Box of 32, Box of 36, Box of 72 |
Decorative Mercury Glass Pedestal Bowl
| Dimensions | 5 x 5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Pedestal Bowls
Decorative Glass Matt Bowls
| Dimensions | 8 x 7 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Glass Matt Chalis Bowls
| Dimensions | 5.5 x 6 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Decorative Glass Matt Bowls 6.5 Inches
| Dimensions | 6.5 x 2.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Decorative Glass Pedestal Bowls 4.5 inches
| Dimensions | 4.5 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Royal Platinum glass bowl 10″x10″x9″
| Dimensions | 10 x 9 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Royal Platinum glass bowl 4.5″x2.5″
| Dimensions | 4.5 x 2.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Moten Earth Glass Vase Hexagonal
| Dimensions | 4.5 x 4.5 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |