Back to products
Platters and Plates
Aluminum Pedestal Glass Dome
| Dimensions | 8.5 x 18 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Aluminum Flat Glass Dome
| Dimensions | 12 x 18 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Aluminum Nickle tiered Caddy
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Canoe Bowls
| Dimensions | 32 x 6 x 4 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Cake Plates
| Dimensions | 22 x 9 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Oval Platteron Pedestal
| Dimensions | 18 x 12 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | 4.5"H X 12"W X 18"L, 5.5"H X 16"W X 25"L, 6.5"H X 20.5"W X 32"L |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Oval Platter on Pedestal
| Dimensions | 12 x 12 x 5.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal and Glass Platter
| Dimensions | 8 x 5.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Pure Copper charger plate 13″
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist