Mercury Glass Fleur De Lis Votive Cup
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Sunset |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Mint Julep Cups
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Beehive |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 6, Box of 24, Box of 48, Box of 96, Box of 192 |
Mercury Glass Vases on Pedestal
| Dimensions | 6 x 14 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Cane and Glass Mint Julep Cup
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Decorative Mercury Glass Julep Cups
| Dimensions | 4.5 x 3 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 36, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144, Box of 192 |
Glass Pinecone Votive Cup
| Dimensions | 6 x 31 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Glass Antique Silver Loving Cup 5.5″
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Decorative Mercury Glass Julep Cups
| Dimensions | 4 x 5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 18, Box of 24, Box of 36, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144 |
Clear Glass Votive Candle Holders
| Dimensions | 2.25 x 2.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |