Back to products
Candle Holders
Metal Bowl Candelabras
| Dimensions | 18.5 x 18.5 x 33 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Bowls with Candle Cups
| Dimensions | 21 x 15 x 38.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Tiered Bowls
| Dimensions | 12 x 15 x 32.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Tall Candelabras candle Holders
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Candelabras Candle Holders
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Pillar Candle Holders
| Dimensions | 6 x 35 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Pillar Candle Holders
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Tree Candelabras
| Dimensions | 26 x 36 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Branch 7 Votive Candle Holders
| Dimensions | 29 x 17 x 7 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Branch 4 Votive Candle Holders
| Dimensions | 21 x 11.5 x 8 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Branch 7 plate Votive Candle Holders
| Dimensions | 40 x 19 x 11 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist
Metal Tree Large Floor Candle Holders
| Dimensions | 15 x 26 x 35 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Product added!
Browse Wishlist
The product is already in the wishlist!
Browse Wishlist