Mercury Glass Fleur De Lis Votive Cup
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Sunset |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Votive Candle Holders
| Dimensions | 2.25 x 2.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Sunset, Cane Glass, Mercury Red, Mercury Orange, Mercury Aqua, Burlap, Chevron, obsidian |
| Dimensions | |
| Pkg | Box of 6, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144, Box of 192, Box of 288 |
Hanging Glass Votive Candle Holders
| Dimensions | 2.5 x 3 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Silver, Glass Clear, Burlap Lace, Jute Lace, Iron Silver, Natural Burlap, Glass Crystal, Iron BLACK |
| Dimensions | 2.75"H X 2.75"W, 3"H X 2"W, 3"H X 2.5"W, 4"H X 2.25"W, 4"H X 2.5"W, 4"H X 2.75"W |
| Pkg | Box of 6, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144, Box of 192, Box of 288 |
Mercury Glass Votive Cup Candle Holders
| Dimensions | 2.75 x 3.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Antique Glass Votive Cup Candle Holders
| Dimensions | 2.75 x 5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg | Box of 6, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144, Box of 192, Box of 288 |
Mercury Glass Votives
| Dimensions | 4 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Gold Matt, Silver Matt |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 24, Box of 36, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144 |
Mercury Mint Julep Cups
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Beehive |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 6, Box of 24, Box of 48, Box of 96, Box of 192 |
Mercury Glass Vases on Pedestal
| Dimensions | 6 x 14 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Cane and Glass Mint Julep Cup
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Hurricane Vase
| Dimensions | 4.5 x 6 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Sunset, Cane Glass |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Pillar Candle Holders 10 Inch
| Dimensions | 4.75 x 10 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Pillar Candle Holders 4 inches
| Dimensions | 4 x 4 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |