Mercury Glass Pilsner Vase
| Dimensions | 5 x 24 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Bee Hive |
| Dimensions | 7"H X 3.5"W, 7.5"H X 3.5"W, 9.5"H X 3.75"W, 9.5"H X 4"W, 24"H X 5"W, 30"H X 6"W |
| Pkg | Single Item, Box of 4, Box of 6, Box of 8, Box of 12, Box of 16, Box of 24, Box of 48, Box of 96 |
Mercury Glass Bouquet Holders
| Dimensions | 4 x 9 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Sunset, Cane Glass, Clear Glass |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 4, Box of 12, Box of 18, Box of 24, Box of 36, Box of 48, Box of 72, Box of 96 |
Mercury Glass Urn Vases
| Dimensions | 8 x 29 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Fleur De Lis Votive Cup
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Sunset |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Cylinder Vases
| Dimensions | 6 x 7 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Votives
| Dimensions | 4 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Gold Burnt, Silver Burnt, Gold Matt, Silver Matt |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 24, Box of 36, Box of 48, Box of 72, Box of 96, Box of 144 |
Mercury Mint Julep Cups
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Beehive |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 6, Box of 24, Box of 48, Box of 96, Box of 192 |
Mercury Glass Vases on Pedestal
| Dimensions | 6 x 14 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Mercury Glass Hurricane Vase
| Dimensions | 4.5 x 6 in |
|---|---|
| Color | Mercury Gold, Mercury Copper, Mercury Silver, Champagne, PEARL, Silver Floral, Gold Burnt, Silver Burnt, Beehive, Sunset, Cane Glass |
| Dimensions | |
| Pkg |
Cane and Glass Mint Julep Cup
| Dimensions | 3 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Honeycomb and Champaign Mercury Glass Votives Cups
| Dimensions | 5 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | 4.5"H X 5"W, 5"H X 4"W, 5.5"H X 5"W, 5.5"H X 5.5"W, 7"H X 7"W, 7.5"H X 6"W |
| Pkg | Single Item, Box of 8, Box of 18, Box of 16, Box of 32, Box of 36, Box of 72 |
Honeycomb and Champaign Mercury Glass Vases
| Dimensions | 6.5 x 8.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | 5"H X 3.5"W, 5"H X 4"W, 6"H X 4.5"W, 6.5"H X 5"W, 8.5"H X 5.5"W, 8.5"H X 6.5"W |
| Pkg | Single Item, Box of 6, Box of 8, Box of 12, Box of 16, Box of 24, Box of 32, Box of 36, Box of 72, Box of 144 |