Honeycomb and Champaign Mercury Glass Votives Cups
| Dimensions | 5 x 4.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | 4.5"H X 5"W, 5"H X 4"W, 5.5"H X 5"W, 5.5"H X 5.5"W, 7"H X 7"W, 7.5"H X 6"W |
| Pkg | Single Item, Box of 8, Box of 18, Box of 16, Box of 32, Box of 36, Box of 72 |
Honeycomb and Champaign Mercury Glass Vases
| Dimensions | 6.5 x 8.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | 5"H X 3.5"W, 5"H X 4"W, 6"H X 4.5"W, 6.5"H X 5"W, 8.5"H X 5.5"W, 8.5"H X 6.5"W |
| Pkg | Single Item, Box of 6, Box of 8, Box of 12, Box of 16, Box of 24, Box of 32, Box of 36, Box of 72, Box of 144 |
Decorative Mercury Glass Orchid Vases
| Dimensions | 5.5 x 6 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | 6"H X 5.5"W, 8"H X 6"W, 8.5"H X 6.25"W, 8.5"H X 6.5"W, 12"H X 8"W |
| Pkg | Single Item, Box of 4, Box of 8, Box of 12, Box of 16, Box of 24, Box of 32, Box of 48 |
Decorative Mercury Glass Ball Vases
| Dimensions | 4 x 3.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg | Single Item, Box of 12, Box of 24, Box of 48, Box of 96, Box of 192 |
Decorative Mercury Glass Bottle Vases
| Dimensions | 4 x 9.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Honeycomb Mercury Glass Silver Vases
| Dimensions | 5 x 10 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |
Silver Glass Honeycomb Money Bag Vase
| Dimensions | 6.5 x 6.5 in |
|---|---|
| Color | |
| Dimensions | |
| Pkg |